Hagen LivingWorld skleněné pítko 355 ml

Materiál
skleněné

• , zakoupeno v Greenpets.cz

• Nádobka je skleněná a lze ji snadno uchytit
    • Neměla by kapat, ale trochu kape.

Chtěl jsem skleněnou napáječku, která neprokapává.
    Tato kape nejméně ze všech, které jsem vyzkoušel.

• , zakoupeno v PETS.CZ

doporučuji.

• , zakoupeno v ČeskýZverimex.cz

tento produkt bych doporučila i ostatním

Materiál
skleněné

Skleněná napáječka, která odolá i činčilím zoubkům.

Praktické pítko z ekologicky recyklovatelného skla. Navíc je velmi stabilní a je možno ho mýt v myčce. Na konci je zabudované dvojité kuželové ložisko, které zabraňuje kapání a tím zůstane podestýlka v okolí pítka suchá. Malá plastová mrkvička uvnitř pítka ukazuje v jaké výšce se nachází voda v pítku. Se 2 dodanými držáky je možno pítko jenoduše upevnit v kleci. Zářez na lahvi zamezuje jejímu proklouzávání a zaručuje stabilní upevnění.

• Objem: 355 ml
  • Výška: 30 cm (z toho jen skleněná část cca 18 cm)

Kovové pítko u této napáječky je ve větším úhlu, než tomu obvykle bývá. Napáječku lze umístit zvenku klece, do klece pak zasahuje menší část pítka, než obvykle. Napáječku lze umístit i dovnitř klece.

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Greenpets.cz

• Nádobka je skleněná a lze ji snadno uchytit
    • Neměla by kapat, ale trochu kape.

Chtěl jsem skleněnou napáječku, která neprokapává.
    Tato kape nejméně ze všech, které jsem vyzkoušel.

• skleněná
    • dobře při pití teče, na rozdíl od některých umělých napáječek
    • tvar, který doléhá k mřížím
    • super mrkvička uvnitř :D
    • skloněné pítko a s tím spojené horší umisťování zvenku klece (ale není to tak hrozné)

Napáječka je velmi dobrá. Mám ji pro křečka zlatého, který měl trochu problém pít z umělé napáječky, protože kvůli zúženému vnitřku za kovovým válečkem velmi špatně tekly. S touto napáječkou ani jeden nemáme problém :) Byly tu zmínky, že se nedá umístit do vodorovných mříží, jen do vertikálních, což není pravda. Mám ji umístěnou normálně ve vertikálních mřížích u klece pro křečka, takže mezi mřížemi není žádná obří vzdálenost. Chce jen trochu snahy a cviku, pokud vodu má měnit dítě, je to zase něco jiného, tomu bych napáječku nedoporučila. Velmi se mi líbí zkosení jedné strany napáječky, které jde naprosto bez problému nastavit na plochu klece. Názory, jakože to nejde a musí se silou rvát nechápu, protože napáječka nemusí být dotažená na doraz, takže se dá pootočit, jak potřebujete. To, že bude trochu volněji utažená nemá na to, jak teče žádný vliv. Závěrem musím zmínit mrkvičku, která uvnitř napáječky ukazuje výšku hladiny, je to velmi milý nápad a líbí se mi :) (pokud by někomu vadila dá se vyndat).

• , zakoupeno v PETS.CZ

doporučuji.

• sklo
    • drahá
    • kape
    • spatne se uchycuje
    • je prilis nizko! (nejde dat vyse kvuli specifickemu uchyceni)
    • jen umisteni do klece - pro umisteni z venku je nutne nasilim otocit kovovou trubicku (jinak nelze obratit kvuli uchyceni a tvarovanemu sklu)

za tu cenu bohuzel nestoji, stejne kape jako ostatni napajecky, i kdyz obal slibuje neco jineho

v kleci je prilis nizko a nejde umistit vyse, je vhodna jen pro vysoke klece nebo male zvirata, kralik by u piti byl prilis ohnuty

uvnitr je plastova mrkvicka jako ukazatel, celkem sikovne, jen pri proplachovani napajecky vzdycky vypadne

uchycuje se pomoci pruzinky, takze na jednu stranu dobre drzi ale taky se spatne vyndava (pruzinka je pevna)

• design
    • je skleněná (hygieničtější než plastové)
    • špatně se uchycuje do klece

Chtěla jsem skleněnou napáječku, ale bohužel, nejde nám uchytit do klece. Pokud jí dám zvenku, pítko nelze prostrčit dovnitř (vzhledem ke sklonu by bylo potřeba mít mříže klece vertikálně, nikoliv horizontálně). Pokud ji dám zevnitř, kvůli velikosti je pítko moc nízko. Vrátila jsem se tedy k plastové, kde je uchycení bez problémů.
    Kdo má mříže vertikálně, tomu by, myslím, mohla vyhovovat.
    Za sebe ale bohužel nemohu doporučit.

• , zakoupeno v ČeskýZverimex.cz

tento produkt bych doporučila i ostatním